Vyberte stránku

Czech Dog Run - NIGHTFALL special test1

9. 10. 2021

KEMP BUŇKOV | Břehy u Přelouče test1

Už jsi startoval někdy za soumraku? Běhali jste už někdy po tmě? … Ne? Tak přijeď se svým čtyřnohým parťakem k nám a posuň své limity o kus dál. Czech Dog run Nightfall – unikátní překážkový běh, který prověří vaši souhru se psem!

Czech Dog Run

26. 6. 2021

Unikátní závod, který spojuje lidi a jejich čtyřnohé parťáky. Pociťte závod na vlastní kůži! Registrací vytvoříš nejen přihlášku na náš závod, ale hlavně si vyzkoušíš sportovní zážitek, který se svým parťákem jen tak nezažiješ.

Více o závodu

CzechDog Run

Závod je tvořený pro společné překonání člověkem a jeho psem. Kromě dlouhého běhu na vás čeká také řada náročných překážek, které se svým parťákem musíte po ceste překonat.

Místo konání:

Břehy u Přelouče , kemp Buňkov

NIGHTFALL

3 km a 12 překážek

Hlavní partner závodu:

Více o nás

CDR crew

Banda přátel, co nezná hranice. Vrhli jsme se do toho po hlavě a střemhlav se řítíme sezónami. Každý ročník, se snažíme udělat lepší a lepší. Celý nápad vzešel z toho, že se spojila láska ke psům, sportu a vášeň dělat něco užitečného pro lidi. Slovo dalo slovo a byla ruka v rukávu. Odehrál se první ročník a my jsme byli chycený takovým stylem, že zkrátka musíme a hlavně chceme, pro Vás vytvářet další závody,

Nic není nemožné a tím se taky řídíme. Naše CDR crew se skládá z lidí, co nepolevujou a možná proto, máme závod takový, jaký je. Doufáme, že se Vám u nás bude líbit a půjdete s námi napříč všemi sezónami. Vidíme se na startu!

Video

Utáhni boty, seber psa…a doraž!

Podívejte se co vás čeká v závodu CzechDog Run. To musíte zažít!

informace

Informace pro závodníky

Přečtěte si prosím pravidla a informace pro závodníky, ať vás nic nezaskočí a jste na závod nachystaní v plné parádě!

partneři

Děkujeme našim partnerům a sponzorům

Jdete do toho?

Zaregistrujte se na závod!

Máte rádi výzvy? Pojďte s námi překonat své hranice!

Máte dotaz?

Kontaktujte nás

Odpovědná osoba:
Tereza Marková, 07660766

13 + 6 =